Raktári Műszakvezető

Datalogic hungary kft. - Balatonboglár
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

A raktári operatív munka szervezéseA raktározási operatív folyamatok fejlesztéseA raktári személyzet képzésének megszervezéseAz új belépők, raktári operátorok integrációjában történő aktív részvételRészvétel és előkészítés a készletgazdálkodásbanRészvétel és előkészítés a leltári folyamatokbanRaktározási kulcsteljesítmény mutatók folyamatos fejlesztéseRaktári dolgozók munkájának támogatásaMunkakörében meghatározott feladatainak végrehajtása során a környezeti és minőségi céloknak és előirányzatoknak történő megfelelésA Raktárvezető / Supply Chain Manager eseti felkérésére más területen történő közreműködésTargonca előírásoknak megfelelően történő használata az egész telephelyenVersenyképes jövedelemCafeteria bruttó 292. 332 Ft éves kerettelÉves szinten bruttó 188. 400 Ft célzott egészségpénztári hozzájárulásKockázati élet és baleset biztosításBejárási költségtérítés bruttó 45 Ft/km saját gépkocsi használat esetén vidékről történő bejárás esetén, ebből 30 Ft nettó és 15 Ft bruttó összegű hozzájárulásCéges buszjáratModern munkakörnyezet, zöldmezős beruházás keretében épült infrastruktúra vár TégedNyitott és befogadó kultúra jellemez bennünketBiztos, nemzetközi háttér áll mögöttünkMinimum középfokú iskolai végzettségHasonló munkakörben szerzett 1 éves tapasztalatMegbízhatóság, pontosság, precizitásTargoncavezetői jogosítványTanulásra való nyitottságSAP ismerete előnyt jelentAnyagkönyvelési ismeretekFelhasználói szintű MS Office ismeretek