Raktári Operatív Műszakvezető

Unix autó kft. - Budapest
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Felelősségteljes munkakörbe, felelősségteljes munkatársat keresünk, Részlegvezetői pozícióba a IX. kerületben található Logisztikai Központunkba! Te gondoskodsz arról, hogy a részleged, megfelelő kezekben legyen!A rád bízott raktári csapat vezetése, támogatása, ellenőrzéseEgy konkrét raktári részleg teljeskörű irányítása, munkáltatói jogkörrel – te alakítod ki a csapatodatMunkafolyamatok betartatása, biztosításaPrecizitás, jó szervezői készség, agilis hozzáállásA tulajdonosi szemlélet és ennek kialakítása a csapatodban isEgyüttműködés, kapcsolattartás a logisztikai felsővezetésselÁtlag br. bér 850. 000 – 900. 000 Ft - alapbér + prémium + műszakpótlékTöbb hetes betanítási folyamat – fontos neked is, nekünk isVezetői munkádat támogató, saját fejlesztésű vállalatirányítási szoftverrel tudod elvégezniPiacvezető nagyvállalat biztos, stabil háttérrelFolyamatosan fejlődő és bővülő modern vállalati rendszerInnovatív logisztikai megoldásokFolyamatos belső képzésekFelelősségteljes pozíció, változatos feladatokVan tapasztalatod nagyobb létszámú csapat 20-30 fő vezetésébenRendelkezel legalább 3-4 éves vezetői tapasztalattal, logisztika, gyártás, termelés területenVállalod a két műszakos munkarendetHosszú távra tervezel egy minőségi, innovatív munkahelyenTudod, hogy az első számú példa, Te magad vagy a csapatod számáraBudapest IX. kerület Timót utca