Raktári Műszakvezető – Szigetszentmiklós

Hopi hungária logisztikai kft. - Pest Megye
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A felelősségi körébe tartozó műszak napi operatív munkájának irányítása, ellenőrzésea felmerülő problémák elhárítása, illetve elháríttatásaa raktári folyamatokban szereplő dolgozók munkájának ellenőrzése és irányításamunkaközi szünetek ellenőrzése és azok betartatásamunkaidővel és teljesítménnyel kapcsolatos tervezés, rögzítésraktár általános tisztaságának megtartása, ellenőrzésegépek, eszközök állapotának megőrzése, ellenőrzéseraktárvezetés és adminisztráció munkájának támogatásakiszámítható, stabil jövedelem alapbér, teljesítmény prémium, műszakpótlék, cafeteria, bejárás támogatáshosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér, folyamatosan növekvő cégfejlődési, előrelépési lehetőség, amely magasabb fizetési besorolással jármunkábajárási támogatás 30 Ft/kmrendezett, tiszta, modern munkakörülményekétkezési lehetőség, étkezőhasonló területen szerzett vezetői tapasztalatpontos, kitartó, dinamikus munkavégzésjó kommunikációs készségmegfelelő irányítói készségjó problémamegoldó képességExcel megfelelő szintű ismereteönálló munkavégzésre alkalmasság3 műszak vállalásaérvényes targoncavezetői engedély gyakorlattalSAP WMS program ismerete