Raktári Műszakvezető

Vajda-papír kft. - Budapest
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

A beosztottak napi munkájának szervezése, irányításakészletgazdálkodási folyamatok ellenőrzése, felügyelete, pontos raktárkészlet biztosításamunkautasítások készítése, oktatása a raktári dolgozók részérea beérkező áru és a szükséges dokumentumok ellenőrzésea leltározásokban való aktív részvétela munkabiztonsági, tűz- és balesetvédelmi szabályok betartatásaversenyképes fizetéscafeteria juttatásétkezési hozzájárulás, utazási hozzájárulás 2 havonta vállalati termékcsomag higiéniai termékeinkből szakmai fejlődési lehetőség, támogató managementszakmai vállalati tréningekcéges mobiltelefon, laptopévvégi jutalomrendelkezel középfokú végzettséggel előny a logisztikai képesítésvan termelő vállalatnál hasonló pozícióban szerzett legalább 3 év szakmai tapasztalatodjó a szervezőkészséged és precíz vagyképes vagy az önálló munkavégzésre és a felelősségvállalásravállalod a 3+3-as folyamatos munkarendetIFS vállalatirányítási rendszer ismeretepapíriparban szerzett tapasztalat