Raktári Műszakvezető

Whiskynet kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Raktározási feladatok prioritásának meghatározása, valamint a napi operatív feladatok felügyelete / szervezése / optimalizálása 25 főÁruátvétel, számlázás, Kiszállító autók indulásainak ellenőrzéseKapcsolattartás a társosztályokkal sales, beszerzés, back officeAz anyagáramlás folyamatosságának felügyeleteRaktári területen való döntéselőkészítés a közvetlen felettes számáraA műszak teljesítményének folyamatos nyomon követése, ellenőrzéseAz 5S / 6S és Lean gondolkodásmód, szabályok betartatása és rendszeres ellenőrzéseRiportok készítéseA raktározási operatív folyamatok fejlesztéseA raktári személyzet betanításának megszervezéseAz új belépők, integrációjában történő aktív részvételRészvétel és előkészítés a leltári folyamatokbanRaktározási kulcsteljesítmény mutatók folyamatos fejlesztése1 műszakversenyképes jövedelem bejelentett fix alapbér + teljesítmény arányos bónusz negyedéventebarátságos csapatcéges rendezvényekképzések támogatásafejlődési lehetőséghosszú távú munkalehetőségKözépfokú végzettségMinimum 3 év releváns szakmai tapasztalatVezetői tapasztalatJó kapcsolatteremtő képesség, kommunikációs készségHatározott, céltudatos személyiségEredményorientált szemléletTargonca vezetői engedély vezető üléses targoncaRaktárvezetői képzésSerpa vállalatirányítási rendszer ismerete