Raktári Műszakvezető

Mektec manufacturing corporation europe hu kft. - Pécel
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

A Raktári csapat tagjaként a következő feladatok várnak Rád:
Raktári feladatok összehangolása, priorizálása,5 – 10 fős raktári műszak irányítása,Beosztások elkészítése,Raktári rend és fegyelem betartása, betartatása,Raktári dolgozók munkájának értékelése,Raktáros kollégák motiválása,Folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel,Árubeérkeztetés, betárolás,Tárhelyre pakolás/könyvelés,Termelés szakszerű kiszolgálása, komissiózás,Autóipari normák szerinti pontos anyagmozgatás, dokumentálás,Kiszállítások időben történő elindításának felügyelete,Alapanyag és készáru mozgatása targoncákkal,Leltározásban, készletellenőrzésben való aktív részvétel.Amit kínálunk Neked:
Versenyképes jövedelmet és juttatási csomagot,Tagja lehetsz egy fiatalos és lendületes csapatnak, ahol a kollégák számíthatnak egymásra,Kellemes és modern munkakörnyezetben dolgozhatsz, ahol minden körülmény adott a kiegyensúlyozott és minőségi munkavégzéshez,Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk.Téged keresünk, ha megfelelsz az alábbi elvárásoknak:
Érettségid van,Szereztél már tapasztalatot raktári csoport vezetésében,3312, 3313, 3324 géptípusú targoncás jogosítványod van,Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel,Dolgoztál már raktáros munkakörben,Nem jelent számodra problémát a 2 műszakos munkarend,Megbízható vagy, munkádat pontosan és a határidőket betartva végzed.Előnyt jelent, de nem várjuk el Tőled:
SAP rendszerben van gyakorlatod,Német vagy angol nyelvismereted van.