Kontroller

Trenkwalder magyarország - Lukácsháza
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

Kontroller
Leírás
Stabil háttérrel rendelkező, Vas vármegyei partnercégünk részére keresünk tapasztalt Kontroller kollégát
Kontroller
Feladatok
Kidolgozza a termékcsoportok teljes éves pénzügyi tervét
A tervek és a kialakított folyamatok szerint kezeli a költségvetést és a negyedéves előrejelzést
Adott esetben korrekciós cselekvési terveket készít és hajt végre, és figyelemmel kíséri a további fejlődést
Tanácsot ad a pénzügyekkel kapcsolatos kérdésekben, és ajánlásokat készít a vállalkozás fejlesztésére
Figyelemmel kíséri a befektetések jövedelmezőségét
Ellenőrzi a különböző mutatókat, kereskedelmi árréseket, gyártási rendeléseket és termelékenységet
Elemzi az eltéréseket és javaslatot tesz a korrekciós intézkedésekre
Havi számadatok és KPI-k jelentése, rendszeres és speciális jelentések készítése
Részt vesz és támogatja a szervezetet a pénzügyi ellenőrzésekben
Elvárások
Közgazdasági, kontrolling szakirányú egyetemi végzettség
Legalább 3 év hasonló munkakörben, ipari környezetben szerzett tapasztalat
Ms Excel haladó szintű ismeretek
SAP magabiztos használata
Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
Amit kínálunk
Stabil, nemzetközi háttér
Versenyképes bérezés
Letelepedési támogatás
Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet
Bónuszrendszer
Egyedi szervezeti kultúra, amely nagy hangsúlyt fektet az emberiességre, a sokféleségre és a bevonásra
Munkavégzés helye
Vas megye, Lukácsháza

Jelentkezzen most a következőre:
Kontroller