Kontroller

Msk hungary bt - Szabolcs-Szatmár-Bereg
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Részvétel a pénzügyi tervezésben és előrejelzésekbenKöltségelemzések, költségkalkulációk készítéseÉves budget összeállításában való aktív részvételIdőszakos pénzügyi zárásokban való aktív részvételIdőszakos pénzügyi jelentések, KPI-ok készítése rendszeres és esetiIdőszakos riportok készítése, elemzéseA Management és a CEO döntéshozatali folyamatainak segítése megbízható adatokkalERP rendszer fejlesztésében való aktív részvételRiportok kialakítása, folyamatos fejlesztéseVállalati folyamatok fejlesztésében való aktív részvételHatékonyság - illetve eredményességjavítást célzó fejlesztési ötletek kezdeményezéseHosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnálInnovatív, nemzetközi környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkelSzerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel, cafeteria juttatásokkal egészséges étkezés és utazási támogatással kiegészítveSzemélyre szabott nemzetközi karrierépítés lehetősége, továbbképzés támogatásaGyakorlatban is működő vállalati kultúra:
tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsüléseSzakirányú pénzügyi/ közgazdasági felsőfokú végzettségMinimum 3 év tapasztalat kontrolling területen termelési vagy kereskedelmi, műszaki, területen szerzettPontos, koncentrált, proaktív és szabálykövető hozzáállásCélorientált gondolkodásÉrdeklődés vállalatirányítási rendszerek irántKözépfokúangol nyelvtudás szóban és írásban, melyet nálunk tovább fejleszthetszSzámítógépes ismeretek:
MS Office középszintű Excel és PowerPoint tudásvalamint hajlandóság a folyamatos fejlődésreKépesség csapatban való munkavégzésreTermelő cégnél szerzett tapasztalatTermelési kontrolleri ismeretek

Jelentkezzen most a következőre:
Kontroller