Kontroller

Smr automotive mirror technology - Mosonszolnok
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Aktív részvétel a havi, negyedéves, éves zárási folyamatokbanRövid és hosszú távú tervek összeállításaKészletet érintő jelentések összeállítása heti/havi KPI-ok követése, elemzése Terv-tény elemzések összeállítása területekreRendelések ellenőrzése, jóváhagyásaHavi zárás során az elhatárolások összeállításaRészvétel a vezetői információs rendszer fejlesztésében, illetve a menedzsment munkáját segítő riportok, prezentációk elkészítésébenAd hoc riportok elkészítéseSzakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktólVersenyképes fizetés, juttatásokFelelősség, kihívást jelentő feladatokFiatal, dinamikus csapat Felsőfokú szakirányú végzettségMinimum középfokú angol nyelvtudásPályakezdők és termelő vállalatnál szerzett minimum 1-2 éves kontroller tapasztalat rendelkezők jelentkezését is várjukMagas szintű EXCEL ismeretPowerBI ismeret előnyt jelentSAP ismeret előnyt jelentJó elemző és problémamegoldó készségCsapatjátékos szemléletmódRugalmasság, terhelhetőség, megbízhatóságKiváló kommunikációs készség

Jelentkezzen most a következőre:
Kontroller