Pénzügyi Kontroller

Itc auto hungary kft. - Budaörs
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

A cég pénzügyi területének irányításaPénzügyi részleg és az értékesítési adminisztráció vezetése az értékesítési vezetővel együttSzámlázás, kontroller feladatokÜzleti tervek, forecast-ok készítéseKapcsolattartás külső könyvelővel és a társaság könyvvizsgálójávalKönyvelés felügyeleteHavi, negyedéves, éves zárási folyamatokban való aktív részvételBanki kapcsolattartás, banki adatszolgáltatások elkészítéseKönyvvizsgálat aktív támogatásaBelső szabályzatok kidolgozása és felügyelete a pénzügyi részlegenKintlévőségek vizsgálata és ezek jelentése a vezetőség feléCash flow napi ellenőrzése, likviditás tervezésRiportok, elemzések, táblázatok készítése a vezetőség és a tulajdonosok részéreKifizetések megtervezése és végrehajtásaHázi pénztárBérlista felügyelete, fizetések utalásaBelső felügyeletLaptop, mobil telefonCéges autóCsoportos élet- és balesetbiztosításIskolakezdési támogatáscafeteria juttatásVersenyképes bérezésBejelentett törvényes foglalkoztatásHosszú távú, biztos munkahelyJó munkakörnyezetFelsőfokú szakirányú végzettségPrecíz munkavégzésMagabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban5 év releváns pénzügyi háttérErős Excel ismeretAutós cégnél végzett munkatapasztalat hasonló munkakörben. K2D vállaltirányítási rendszer ismeretekönyvelői képesítés