Pénzügyi Kontroller

Sol hungary kft. - Dunaharaszti
30+ napja (11/05/2024)

munkaköri leírás

- Vevői számlák készítése. - Szállítói számlák rögzítése, kifizetése. - Kiemelt partnerekkel való kapcsolattartás és elszámolások vezetése. - Könyvelési anyag összeállítása. - Kintlévőségkezelés- Cégjogi feladatok ellátása- Adatszolgáltatás a cég felügyeleti szervei részére- Együttműködés a cég könyvelőjével és könyvvizsgálójával. - Kalkulációk, kimutatások, riportok előkészítése esetenként angol nyelven is- Üzleti tervek, éves jelentések, beszámolók elkészítésében és audit folyamatokban való részvétel- Kihívásokkal teli pozíció, nagyfokú személyes felelősségvállalással egy sikeres cégben- Hosszú távú állandó pozíció, kreativitást igénylő munkakörben- Fejlődési lehetőség egy gyorsan növekvő cégcsoportban- Kellemes munkakörnyezet családias csapatban- Versenyképes juttatási csomag- Kiegészítő juttatások pl. SZÉP kártya- Felsőfokú pénzügyi végzettség- Mérlegképes könyvelői végzettség folyamatban lévő is lehet. - 1-3 év szakmai tapasztalat. - Felhasználói szintű számítógépes ismeretek. - Magabiztos angol nyelvtudás. - Alaposan, precízen és pontosan dolgozik- Kiválóelemző és problémamegoldó- Képes önálló munkavégzésre és csapatban is kiválóan dolgozik a határidők betartásával- Bér- és társadalombiztosítási alapismeretek. - ERP rendszer ismerete- Dunaharaszti közeli lakhely