Pénzügyi Kontroller

Samsung sds global scl hungary kft. - Budapest
új ajánlat (29/05/2024)

munkaköri leírás

Havi, negyedéves és éves zárásokban való közreműködésKözreműködés az üzleti tervezésben, havi / negyedéves / éves riportok elkészítéseKöltségekre vonatkozó kimutatások, elemzések készítése, automatizálása, új adatbázisok és riportok kialakításaMűködési költségek nyomon követése, elhatárolások kalkulációjaAd-hoc kimutatások, elemzések és prezentációk készítéseTerv, tény és előrejelzési adatok elemzése, eltérések azonosításaCash flow előrejelzésRendszeres kapcsolattartás a társosztályokkal, belső és külső adatszolgáltatás támogatásaA döntések, szabályzatok végrehajtásának, a tevékenység gazdaságosságának, valamint a pénzügyi fegyelem betartásának ellenőrzéseKözvetlen vezető által meghatározott ad hoc jellegű feladatokSzakmai fejlődési- és karrierlehetőségHosszú távú karrierlehetőség egy biztos nemzetközi hátterű cégnélTapasztalatszerzés lehetősége nemzetközi vállalatnálCafeteria és egyéb juttatások belső szabályozás szerintRugalmas munkarend 1 órás ebédidővel, mely nem része a munkaidőnekTeljesítménybónuszMunkaidő:
Teljes munkaidő 08:
00-17:
00;
60 perc ebédidővelFelsőfokú könyvelő vagy pénzügyi végzettségKommunikációképes angol nyelvtudásSAP és MS Office számítógépes ismeretek Excel magas szintű ismereteMegbízhatóság, pontosság, precizitásRugalmasság, kitartásCsapatmunkára való nyitottságAzonnali kezdésKommunikációképes koreai/kínai nyelvtudás