Pénzügyi Kontroller

Poliol gépgyártó és csomagolástechnikai kft. - Lakitelek
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Könyvelési műveletek támogatásaA cég pénzügyi területének irányításaÜzleti tervek, éves jelentések, beszámolók elkészítésében és audit folyamatokban való aktív részvételHavi, negyedéves és éves vezetői számviteli jelentések készítéseBelső szabályzatok kidolgozása és felügyelete pénzügyi és kontrolling területeken.Operatív cash-flow, likviditás tervezésBeruházások, új projektek döntéselőkészítő gazdasági és megtérülési számításaiÜzletági költséghelyek bevezetése, termék kontrollingCégvezetés és a társterületek munkájának folyamatos támogatásaAzonnali és hosszútávú munkalehetőség.Munkába járási támogatás.Folyamatos fejlődési lehetőség.Folyamatos vezetői támogatás.Egy dinamikus, fiatalos és sikeres csapathoz tartozhatsz.Versenyképes jövedelem végzettség és szakmai tapasztalat alapján megegyezés szerintFelsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség.Legalább 3 éves gyakorlati tapasztalat a kontrolling területen, amely magába foglalja:
általános számvitel, költségelszámolás, pénzügyi tervezés és elemzés ismereteit.Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat.A számviteli szabályok ismerete.Analitikus szemlélet, nyitottságúj feladatokraMagas szintű, gyakorlott MS Office ismeret.Integrált ERP rendszer ismeret.Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban