Pénzügyi Kontroller @ Technosource

Technosource - Budapest
új ajánlat (27/04/2024)

munkaköri leírás

  • Szakirányú, befejezett felsőfokú végzettség;

  • 3-5 év tapasztalat kontroller pozícióban;

  • Számviteli/könyvelési ismeretek;

  • MagabiztosExcel ismeret;

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, ami a mindennapokban szóban és írásban is szükséges;

  • Nyitottságés ambíció a tanulásra, szakmai fejlődésre;

  • Proaktív, talpraesett személyiség, pozitív attitűd, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség;

Ügyfelünk Európa több országában jelen levő, kereskedelmi vállalat. A pénzügyi osztályuk dinamikus fejlődése miatt aktív és kezdeményező kollégát keresünk, aki kontrollerként támogatja a vállalat pénzügyi és üzleti(sales) területeinek kontrolling folyamatait.

,[Havi, negyedéves, féléves és éves kimutatások, elemzések és riportok készítése a magyar és külföldi vezetőség számára;
, Bevétel és költségelemzések, cash flow kimutatások, terv-tény elemzések készítése;
, Credit management feladatok elvégzése;
, Belső audit folyamatokfejlesztésének és kidolgozásának támogatása;
, Éves tervezésekben való részvétel, valamint rövid, közép és hosszú távú tervek kidolgozása;
, Új rendszerek bevezetésének támogatása;
, Excel, SAP Business One, Oracle HFM, Jedox, PowerBI, Sales Force, treasury szoftverek megismerése, beépítése a mindennapi feladatokba;
] Requirements:
Excel, SAP, Power BI Tools:
. Additionally:
Training budget, International projects, Small teams, Modern office, In-house trainings, No dress code.