Pénzügyi Kontroller @ First Facility Kft.

First facility kft. - Budapest
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői képesítés vagy felsőfokú közgazdász végzettség
  • magas szintű MS Office program ismeret (elsősorban Word és Excel)
  • pozitív, megoldás fókuszú gondolkodás
  • precíz, fegyelmezett munkavégzés
  • felelősségteljes önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • csapatmunkára való képesség, rugalmas gondolkodás
  • jó elemzői és problémamegoldói készség

Pénzügyi kontroller
Előnyt jelent

  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete, annak alkalmazásában szerzett gyakorlat (BMD NTCS ismerete előny)
  • kontrolling feladatokban szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol szóban és írásban

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség egy stabil hátterű, folyamatosan fejlődő és növekvő cégcsoportnál
  • változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • fiatalos csapat
  • jó munkahelyi légkör
  • jól megközelíthető iroda, ingyenes parkolási lehetőség

,[Gazdasági igazgató munkájának támogatása, Részvétel az üzleti tervezésben, előterjesztések készítésében, Részvétel projekt kontrollinggal kapcsolatos feladatokban, Rendszeres és ad-hoc gazdasági kimutatások, riportok készítése, Beruházási és finanszírozási döntések előkészítése, Szoros együttműködés a társosztályokkal, cégvezetőkkel, divízióvezetőkkel] Requirements:
MS Office, Excel