Kontroller

Habi kft. - Bács-Kiskun County
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A HABI Kft. több mint 30 éves mezőgazdasági tapasztalattal és hagyománnyal rendelkező, stabil, jövőbemutató, megbízható, vevőorientált vállalat.
A vásárlói igényeknek megfelelve 1600 m2-es, 18.000 új tárhellyel rendelkező raktárral bővült telephelyünk, mellyel szükségessé vált több, mint 140 fős csapatunk létszámának növelése, minden részlegen.

Jelenleg kiskunhalasi, központi telephelyünkre
KONTROLLER
Pozícióba keressük új csapattársunkat.
Főbb feladatok
Riportok, elemzések, táblázatok készítése a vezetőség és a tulajdonosok részére
Közreműködés az éves tervezésben, pénzügyi előrejelzésekben
Költséghelyre vetített eredménykimutatás készítése
Bónusz kontrolling
Havi kontrolling jelentések és terv-tény elemzések készítése
Költségek elemzése
Döntés előkészítő elemzések készítése
Kintlévőségek vizsgálata és ezek jelentése a vezetőség felé
Cash flow napi ellenőrzése, likviditás tervezés
Beruházás-ellenőrzés
Szakmai elvárás
Felsőfokú szakirányú végzettség
5 év releváns pénzügyi háttér, tapasztalat
Precíz munkavégzés
MS OFFICE kiváló ismerete
Vállalatirányítási rendszerek ismerete
Elemzői képesség, analitikus gondolkodás, folyamat szemlélet
„B” kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent
Angol nyelvtudás szóban és írásban
Amit kínálunk
Kiemelt bérezés
Hosszútávú munkalehetőség
8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony
Cafeteria, útiköltség támogatás
Korszerű munkaeszközök
Alkalmanként otthonról végezhető munkalehetőség
Családias, összetartó munkakörnyezet

Jelentkezzen most a következőre:
Kontroller