Kontroller

Piramis építőház kft. - Göd
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Rendszeres és ad hoc heti, havi, negyedéves, éves kimutatások készítése árréstömeg, működési költségek, készletérték, készletmozgások és egyéb eredményt befolyásoló tényezők;
A társosztályok munkájának támogatása erőteljes kereskedelmi fókuszú kontrolling oldalról;
Részvétel a stratégiai tervezésben;
Vállalatirányítási rendszerhez tartozó kontrolling funkció használata;
A pénzügyi osztály támogatása a havi eredménykimutatás részletes elemzésévelStabil, megbízható, fejlesztésekben élen járó cég vagyunk;
Nálunk hosszú távra tervezhetsz;
Tapasztalataidat és ötleteidet egy önálló, felelősségteljes pozícióban kamatoztatva Te is közvetlen hatással lehetsz az eredményekre;
Egyműszakos, kiszámítható munkaidő, családias munkahelyi légkör, jófej csapat és rendezett munkakörülmények jellemeznek bennünket;
Versenyképes jövedelmet,utazási hozzájárulást, forgalmazott termékeinkből dolgozói vásárlási kedvezményt biztosítunk;
Határozatlan idejű munkaszerződést kötünk veled;
Teljes körű szakmai támogatást kapsz felkészülésedhez, majd rendszeres szakmai képzéseinken folyamatosan bővítheted tudásod;
Folyamatosan növekszünk,így az ebben rejlő személyes fejlődési kibontakozási, lehetőségekkel Te is élhetsz;
Min. 3 éves kontroller munkakörben végzett tapasztalat áll mögötted kereskedelmi területen;
Felsőfokú végzettséggelrendelkezel;
Precíz munkavégzés és nagyszerű elemzőkészség jellemez;
Jól kommunikálsz és szívesen támogatod a társosztályokat;
Fejlett problémamegoldó képességgel rendelkezel, addig nem nyugszol, amíg ki nem “nyomozod” a problémát;
Magas szinten kezeled a számítógépet felhasználóként, kiemelkedő Excel tudással bírsz, vállalatirányítási rendszer használatában jártas vagy powerBI ismerete előny;
Előnyt élvezel a többi jelölttel szemben, ha dolgoztál már építőiparbanHa még többet szeretnél megtudni kollégáink véleményéről és cégünkről, nézd meg honlapunk Karrier menüpontját, vagy Facebook oldalunkat Új Ház Centrum Piramis Építőház Kft!

Jelentkezzen most a következőre:
Kontroller