Vezető Tanácsadó

Griffsoft zrt. - Budapest
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

Szervezeti, projekt célok felmérése, azonosítása, meghatározásaÜzleti, ügyviteli folyamatok felmérése, folyamat és/vagy szervezeti ellentétek azonosításaJavaslat új üzleti folyamatok kialakítására, ügyviteli szabályozás előkészítéséreHelyszíni konzultációk és irodából történő kapcsolattartás az ügyfelekkelFolyamatos szakmai kihívások, és fejlődési lehetőségVáltozatos ügyfélportfólió és feladatokDinamikus, kimagasló szakmai színvonalat képviselő csapatStabil vállalati háttér, versenyképes jövedelemÚj munkaeszközök, modern fejlesztésekRugalmas munkaidő, home-office lehetőségAkit keresünk:
Felsőfokú végzettséggel rendelkezik gazdasági vagy gazdaság informatikai területrőlSzámviteli, gazdálkodási területen szerzett ügyviteli gyakorlatLegalább 5 évig központi költségvetési szervnél szerzett gyakorlatotFolyamatszervezéssel vagy folyamatelemzéssel kapcsolatos projektben vett résztközponti költségvetési szervnél vagy szállítói oldalonKépes rendszerben gondolkozniPrecíz, kiválóan kommunikál szóban és írásbanSzakmai nyitottság, önállóság jellemziKreatív, ügyfélorientált gondolkodásmódMagas fokú problémamegoldó képességgel rendelkezikElsősorban üzleti, ügyviteli folyamatokban szerzett tudás, gyakorlatÜgyviteli szoftver kapcsán szerzett gyakorlat, tapasztalatForrás gazdálkodási rendszer ismereteMérlegképes könyvelői végzettség