Kontrolling Vezető Tanácsadó – Költség Kontrolling

Mbh bank nyrt. - Budapest
új ajánlat (28/06/2024)

munkaköri leírás

A banki költséggazdálkodás kialakításában való részvétel, költséghatékony működés támogatása, a költségmonitoring rendszer kiépítésében és működtetésében való közreműködés Részvétel a költség, beruházás, ráfordítási gazdálkodási szabályozás kialakításában és működtetésében Részvétel a Bank Csoport és tagjai költséggazdálkodására és hatékonyságára vonatkozó beszámolási rendszer kialakításában és működtetésében Részvétel a költségnemi/költséghelyi struktúra kialakításában és működtetésében Részvétel a költséggazdai és költséghely-felelősi riportok rendszerének kialakításában és működtetésében Saját adatelemzések alapján a felsővezetői, stratégiai, üzletági rendszeres elemzések elkészítése Hatékony együttműködés kialakítása az üzleti-, valamint társterületekkel MILYEN TUDÁSRA ÉS TAPASZTALATRA LESZ SZÜKSÉGED? Felsőfokú gazdasági végzettség Megbízható, pontos munkavégzés Jó analizáló és szintetizáló képesség Önállóság és precizitás Kiváló elemzői készség és logikus gondolkodás Erős MS Office ismeret / Microsoft Excel és PowerPoint magas szintű felhasználói ismerete Munkavégzés helye:
Budapest, Infopark Széles körű sportolási támogatást nyújtunk Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk Home office lehetőséget biztosítunk Szupercsapatként működünk együtt Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz ESG-stratégiánk részesése lehetsz Generációs sokszínűségi stratégiánknak köszönhetően minden élethelyzetben támogatunk:
Start, Start+, Bébi+, MMM+, Aktív+, Nagyköveti program Power BI ismeret Középfokú angol nyelvtudás Banki üzleti folyamatok ismerete Banki tapasztalat hasonló területen