Kontrolling Vezető Tanácsadó – Üzleti Kontrolling

Mbh bank nyrt. - Budapest
új ajánlat (28/06/2024)

munkaköri leírás

Üzleti területek eredményességének és teljesítményének mérése, folyamatba épített kontrolljának kialakítása Részvétel a termék/csatorna/ügyfél/ügylet szintű jövedelemezőség mérési rendszer kialakításában és működtetésében Részvétel az üzleti kontrolling módszertani feladatok ellátásában Közreműködés a teljesítményértékelési rendszer üzleti mutatószámok rendszerének működtetésében Közreműködés a Banki stratégiában kiemelt területek, szegmensek speciális elemzői kompetencia kialakításában Piaci és szabályozói változáskövetése, elemzések készítése a változások stratégiai eredményre gyakorolt hatásáról Saját adatelemzések alapján a felsővezetői, stratégiai, üzletági rendszeres elemzések elkészítése Közreműködés a Bankcsoport stratégiai tervének kialakításában A területet érintő adatszolgáltatás teljesítése, rendszeres vagy ad-hoc riportok, elemzések elkészítése Hatékony együttműködés az üzleti területekkel MILYEN TUDÁSRA ÉS TAPASZTALATRA LESZ SZÜKSÉGED? Felsőfokú gazdasági végzettség Megbízható, pontos munkavégzés Jó analizáló és szintetizáló képesség Önállóság és precizitás Kiváló elemzői készség és logikus gondolkodás Erős MS Office ismeret / Microsoft Excel és PowerPoint magas szintű felhasználói ismerete Munkavégzés helye:
Budapest, Infopark Széles körű sportolási támogatást nyújtunk Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk Home office lehetőséget biztosítunk Szupercsapatként működünk együtt Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz ESG-stratégiánk részesése lehetsz Generációs sokszínűségi stratégiánknak köszönhetően minden élethelyzetben támogatunk:
Start, Start+, Bébi+, MMM+, Aktív+, Nagyköveti program Power BI ismeret Középfokú angol nyelvtudás Banki üzleti folyamatok ismerete Banki tapasztalat hasonló területen