Gazdasági Vezető

A-credit 2000 tanácsadó és szolgáltató kft. - Visonta
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Magyarország legmodernebb gabonafeldolgozó gyárába, a pénzügyi csapat vezetésére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióra:
Munkavégzés helye:
Visonta
Feladatok:
A vállalat pénzügyi-, számviteli, kontrolling feladatainak irányítása, a gazdasági területhez kapcsolódó folyamatok hatékony és szabályszerű működtetésének biztosítása, ellenőrzése. A gazdasági vezető a vezetőség tagjaként funkcionál.
A pénzügyi, számviteli és kontrolling csapat szakmai vezetése, kollégák motiválása, fejlesztése
A vállalat projektjeinek és beruházásainak pénzügyi tervezése beleértve a finanszírozási tervek elkészítését és megvalósítását is
Költségvetés, cash flow, üzleti, likviditási és egyéb pénzügyi tervezés
Kapcsolattartás a hatóságokkal és a vállalat pénzügyi partnereivel
A vállalati kiadások és pénzügyi folyamatok rendszeres kontrollja
Kimutatások készítése, a statisztikai és adatszolgáltatási kötelezettség teljesítése
Gazdasági döntések előkészítéséhez elemzések készítése, stratégiai döntések támogatása
Elvárások:
Felsőfokú pénzügyi vagy közgazdasági végzettség
Legalább 6 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat, ebből minimum 3 év egy gyártó cégnél, és minimum 2 év vezetői tapasztalat
Adózási és számviteli területre vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
Integrált vállalati rendszerben, riport kezelésben való tapasztalat
Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
MS Office magabiztos használata
Erős kontrolling szemlélet
Önálló gondolkodásmód, kiváló problémamegoldó képesség
Erős folyamatfejlesztési, rendszerszervezési képesség
Amit Megbízónk nyújt:
· Vezetői kompetenciákat támogató programsorozat
· Fiatalos, lendületes, jó hangulatú csapat tagja lehetsz, nagyvállalati munkakörnyezetben
· Széleskörű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, céges autó, privát egészségbiztosítás)
Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, hogy válaszlevelében küldje el az aktuális angol nyelvű szakmai önéletrajzát!
Üdvözlettel:
István
Vancsa István
Ügyvezető partner
A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.
Tel./Fax:
22/390-136 Mobil:
30/9638 202
Looking for the Best.....JOBMAX