Gazdasági Vezető

Nyíregyházi ingatlanfejlesztő kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

A gazdasági és kontrolling terület irányítása a jogszabályi megfelelőség biztosításával,a meglévő folyamatok elemzése, átdolgozása, új folyamatok kialakítása az eredményesség javítása érdekében,beszámoló készítés irányítása, eseti kimutatások készítése és prezentálása,üzleti tervezés;
a terv-tény adatok folyamatos nyomon követése, korrekciós javaslatok készítése és a végrehajtás felügyelete,időszakonként gazdasági beszámolók készítése,egyszerűsített éves beszámoló teljes körű elkészítése, kiegészítő mellékletét az adott gazdasági év vonatkozásában,likviditási terv készítése, a megvalósítás figyelemmel kísérése és értékelése,pénzforgalom megszervezése, ellenőrzése, bank- és hitelügyek intézése, kapcsolattartás a pénzintézetekkel,statisztikai adatszolgáltatások teljesítése,költséggazdálkodás irányítása, költség elszámolási rendszer kidolgozása,gondoskodás a házipénztár ellenőrzéséről,bérszámfejtési és társadalombiztosítási feladatok elvégzése,utókalkuláció, költségelemzés irányítása. Társaság könyveinek vezetését havi rendszerességgel, a havonkénti bevallások elkészítésével,a jogszabály által előírt adóbevallások adóhatósághoz történő elektronikus beküldését,a fizetendő adók összegének megállapítása,pályázatokhoz, hitelkérelmekhez, adatközlésekhez, illetve a gazdasági üzletmenetbe tartozó főkönyvet érintő ügy kapcsán közreműködik az adatszolgáltatásban,Határozatlan idejű munkaszerződéstVersenyképes alapbért és béren kívüli juttatásokatÚj, modern és komfortos irodai környezetetmagyar állampolgárság,cselekvőképesség,büntetlen előélet,gazdasági/pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettségmérlegképes könyvelői végzettség1-3 éves pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalatfelhasználó szintű számítógépes ismeret Word, Excel stb.Tárgyalószintű angol nyelvtudás írásban, beszédbenÖnkormányzati tulajdonban lévő szervezetnél szerzett releváns pénzügyi tapasztalt