Gazdasági Vezető

Nagy-németh erzsébet - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

A cég pénzügyi és gazdasági stratégiájának kidolgozása és megvalósításaPénzügyi tervezés, költségvetés készítése és ellenőrzésePénzügyi jelentések és elemzések készítése a vezetőség számáraKapcsolattartás a könyveléssel, adóhatósággal és egyéb pénzügyi intézményekkelBefektetések és pénzügyi kockázatok kezelésePénzügyi folyamatok és rendszerek fejlesztése és optimalizálásaA cég gazdasági tevékenységének nyomon követése és elemzéseCsapat vezetése és motiválásaVersenyképes fizetés és juttatási csomagStabil munkahely egy folyamatosan növekvő iparágbanSzakmai fejlődési lehetőségek és továbbképzésekInspiráló és támogató munkakörnyezetHosszú távú karrierlehetőségGazdasági felsőfokú végzettség preferáltan pénzügyi vagy közgazdasági területenLegalább 5 év releváns szakmai tapasztalat hasonló munkakörbenFolyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyarántKiváló analitikai és problémamegoldó képességekMagas szintű számítógépes ismeretek MS Office, különösen ExcelKiváló kommunikációs és vezetői készségekRugalmasság és alkalmazkodóképesség a gyorsan változó környezetbenStratégiai gondolkodás és üzleti szemlélet