Kontroller

Kromat kft. - Törökbálint
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

A cégcsoport pénzügyi és gazdasági céljainak elérésére irányuló stratégiák és tervdokumentumok kidolgozása és aktualizálásában való részvétel.A cégcsoport belső folyamatainak elemzése, ellenőrzése esetleges megújítására javaslatok kidolgozásaÜzletágak és cégcsoport eredményességének követése, ellenőrzéseKontrollig jelentések, adatelemzések és előrejelzések készítéseRendszeres havi, negyedéves adatszolgáltatás és beszámolók készítésében való aktív részvételA gazdasági kockázatok felmérése és kezelése.A cégcsoport pénzügyi, törvényi előírásoknak és szabályozásoknak való megfelelésének biztosítása.Számlaforgalom koordinálása, utalások ellenőrzése, behajtásban való részvételKönyvvizsgálatokban való részvétel, azok előkészítése és koordinálásaRendszeres és eseti banki adatszolgáltatásokban való közreműködésA Gazdasági vezető teljes körű helyettesítésePénzügyileg erős, gyorsan növekvő stabil háttérVersenyképes fizetési csomag és motivációs rendszerCafetéria és egyéb juttatásokMunkavégzési eszközökFolyamatos szakmai fejlődés biztosítása:
képzések, konferenciák, rendezvények és csapatépítésSzéles körű tapasztalatszerzési lehetőségKihívásokkal teli munkakör, fejlődési lehetőségModern irodai környezetSzakirányú végzettségLegalább 3-5 év pénzügyi és számviteli, kontrolling tapasztalatA magyar számviteli és adószabályok naprakész ismerete, változások nyomon követéseVállalatirányítási rendszer és MS Office felhasználó szintű ismereteMS Excel függvények, pivot tábla, stb. magas szintű ismerete, napi használati rutinElemzői, szervezői és problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmódJártasság statisztikai módszerek alkalmazásában,Precizitás, pontosság, rendszerszemléletKiváló kommunikációs képesség mind szóban, mind írásbanCsapatmunkára való alkalmasságEgyüttműködésre képes, nyitott személyiségDöntésképes, határozott, önálló személyiségStressztűrő képességTárgyalóképes angol nyelvismeretEgyetemi vagy főiskolai gazdasági végzettségMérlegképes vagy adótanácsadói végzetségVezetői tapasztalatBC vállalatirányitási rendszer ismerete Microsoft

Jelentkezzen most a következőre:
Kontroller