Projektmenedzser

Stratis kft. - Budapest
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

Hosszú távú projekt szakmai és adminisztratív vezetése,projekt eredmények szállítása, projektterv szerint feladatok végrehajtása,a projekt teljes körű adminisztratív vezetése,folyamatos együttműködés az ügyféllel és a projekt érdekelt feleivel, szállítókkal,a projekt teljes körű képviselete az ügyfél felé írásban és szóban,minden fázisban a projekt előrehaladásához szükséges ügyfél és szállító oldali feltétel biztosítása.Extra fizetett távollétHibrid munkavégzésModern irodai környezetFejlődési lehetőség:
Vezető tanácsadó cégTapasztalt kollégákVáltozatos projektekLegújabb eszközök és technológiákIngyenes online kurzusok, tanfolyamokKépzések, szakmai fejlesztési programRendszeres céges rendezvényekVersenyképes juttatási csomag SZÉP kártya, Egészség biztosítás – szakorvosi ellátás magánklinikán, Mobil előfizetésKiemelkedő teljesítmény esetén éves bónuszMunkavégzés helye:
Alapértelmezetten Budapesten hibrid munkavégzés iroda és home office, illetve ügyfeleink igénye alapján ügyfeleink telephelyén.Felsőfokú műszaki/informatikai vagy közgazdasági végzettség,3-5 év releváns fejlesztési és/vagy infrastrukturális projektekben szerzett tapasztalat,nagyvállalati projekt menedzsment tapasztalat,analitikus gondolkodásmód és ügyfélközpontúság,konstruktivitás, eredményesség, logikai képességek,magas energiaszint,jó problémamegoldó képesség és kiváló kommunikációs készség,önálló, határozott, terhelhető személyiség,megbízható, csapatjátékos attitűd,„B” típusú gépjármű vezetői engedély és saját gépjármű