Junior Projektmenedzser

Mertlight kft. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Közreműködés kis és közepes méretű világítástechnikai projektek projektmenedzseri, előkészítő munkáibanrészvétel helyszíni műszaki ellenőrzési, kivitelezés alatti projektmenedzsment feladatokbankapcsolattartás ajánlatkérőkkel, beszállítókkal, tervezőkkelvállalkozási árajánlatok műszaki előkészítéseegyeztetések szervezése, koordinálásakapcsolattartás a belső döntéshozókkalversenyképes fizetési csomagkülföldi lehetőségek, szakmai utakcsaládias hangulatú cég, home officehosszútávú együttműködésangol vagy német nyelvtudásMS Office programok magabiztos használata Word, Excel, PowerPointkiváló kommunikációs, kapcsolatteremtési, prezentációs és fogalmazási készségközép/felsőfokú műszaki/villamos végzettség;
AutoCad felhasználó szintű ismerete;