Junior Projektmenedzser

Perfektum mérnöki kft. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

A projektvezető mérnökök tevékenységének támogatása irodai és külső helyszíneken, a projektek szakszerű menedzselése, a projektcélok megvalósítása a projekttervezéstől a lezáráson át a kiértékelésig, kisebb volumenű projektek önálló vezetése, a projektek megvalósításába bevont szakmai partnerekkel és szervezetekkel történő folyamatos kapcsolattartás a szakmai vezetővel együttesen, a feladatok priorizálása, delegálása a projektvezető mérnökök utasításaival összhangban, a projektben felmerülő határidők figyelemmel kisérése, betartása, folyamatos projektmonitoring, a projekt indikátorok nyomon követesé, és az ezzel kapcsolatos intézkedések kezdeményezése a szakmai vezető felé, részvétel a projektekhez kapcsolódó események előkészítésében, megszervezésében, jegyzőkönyvek, emlékeztetők és feljegyzések készítése, teljesítések nyomon követése, teljesítési igazolások előkészítése, szoros együttműködés a gazdasági szervezeti egységgel, nyilvántartások vezetése, adminisztratív és dokumentációs teendők. Versenyképes jövedelem és egyéb juttatásokFiatalos csapatJól felszerelt, kellemes munkakörnyezetFejlődési lehetőség, képzési támogatásFelsőfokú végzettség műszaki szakirányonB kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattalProaktív, önálló, kezdeményező, rugalmas hozzáállásJó írásbeli és szóbeli kommunikációs készségAdminisztrációs feladatok terén megszerzett szakmai tapasztalatKitartás, terhelhetőség, átlagon felüli problémamegoldó képességKitűnő időmenedzsmentÖnálló munkavégzésre és csapatmunkára való képességGoogle, MS Word, Excel és E-napló magabiztos kezeléseBeruházási tapasztalatMűszaki ellenőrzésre/műszaki tervezésre vonatkozó szabályozások ismerete