Hr Projektmenedzser

Easyhiring services kft. - Szolnok
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

HR Projektmenedzser
Többre vagy képes annál, amit a tanáraid néztek ki belőled? Többre vagy képes annál, hogy két havonta meginvitáld az ismerőseidet egy kávéra? Akkor jelentkezz hozzánk projektvezetőnek!
Előre szólunk, hogy nem nálunk fogod kipihenni az elmúlt évek megpróbáltatásait, de amikor megveszed az új autódat, aztán meg az új lakásodat, azt fogod mondani:
MEGÉRTE!
Feladatok
Toborozd be az összes munkavállalót online és offline eszközökkel egyaránt
Ha már betoboroztad, helyezd is el őket a rád bízott projektek egyikében
Készítsd el a projektekhez tartozó beosztásokat
Folyamatosan tartsd a kapcsolatot a partnereiddel
Végezd el a projektekhez tartozó napi, heti és havi háttérfeladatokat
Követelmények
Legyél ambíciózus, mert anélkül nem fog menni
Legyél kreatív, mert anélkül nehéz lesz toborozni
Legyél precíz, mert a háttérfeladatoknál elvárás
Beszélj angolul, mert ez már mindenhol alap
Előny
Ha most is valamelyik partnerünknél dolgozol, mert abból lettek sikersztorik
Ha dolgoztál már HR területen vagy munkaerőpiaci szolgáltatónál
Ha van autód és jogosítványod is
Amit ajánlunk
Olyan bérezést, amit mások 10 év kemény munkával sem érnek el
Vezetői tapasztalatot, ami elég jól hangzik ilyen fiatalon, nem?
Céges telefont korlátlan hívással és mobilnettel, valamint céges laptopot
Egyedülálló motivációs rendszert, amivel szintet léphetsz
Rugalmas munkaidőt, mert nálunk határidők vannak
Munkavégzés helye
Szolnok