Pénzügyi Vezető

Magyar testnevelési és sporttudományi egyetem - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

A Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem pályázati forrásokból megvalósuló projektjeinek az RRF-2.1.2-21-2022-00032 szervezeti egységbe pénzügyi, illetve elszámolási feladatainak támogatása. A hazai, valamint európai uniós finanszírozású projektek végrehajtása során a mérföldkövekhez kapcsolódó elszámolások előkészítése, a projekt forrásfelhasználásának folyamatos, naprakész nyomonkövetése, arról rendszeres riport készítése a projektmenedzserek és az Egyetem vezetése felé. Az elszámolásokhoz kapcsolódóan pályázatkezelő felületek kiemeleten EPTK kezelése, valamint a projektek végrehajtása során felmerült számlák ellenőrzése, alátámasztó dokumentumok ellenőrzése. Napi kapcsolattartás a projektek szakmai vezetőivel és projektmenedzserével, valamint a projektek végrehajtásához kapcsolódó társosztályokkal. Pályázatok költségvetéseinek elkészítése, folyamatos nyomonkövetése, módosítások előkészítése.Továbbá kiemelt feladata az RRF-2.1.2-21-2022-00032 azonosítószámú, „A Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem gyakorlatorientált oktatásmódszertani megújítása” című projekt keretében pénzügyi vezetői feladatok ellátása. Pénzügyi előrehaladás folyamatos figyelemmel kísérése, költségvetést érintő esetleges módosítások előkészítése, HR terv kezelése. Folyamatos kapcsolattartás a projekt menedzserével és szakmai vezetőjével. Részvétel a közbeszerzési- és beszerzési terv előkészítésében.Határozott idejű munkaviszony:
2026.04.30-ig.Pozitív, támogató, barátságos légkörVersenyképes juttatási csomag és béren kívüli juttatásokCsaládbarát munkahelySzínvonalas irodai környezetKedvezményes széleskörű sportolási lehetőségSzakirányú felsőfokú végzettségLegalább 3 év Európai Uniós projekt keretében végzett pénzügyi vezetői tapasztalat.Büntetlen előélet és cselekvőképességMS Office és SAP program felhasználói szintű ismereteFelhasználói szintű számítástechnikai ismeretekJó kommunikációs- és tárgyalókészségÖnálló munkavégzésTerhelhetőség, kitartás, pozitív hozzáállásAzonnali munkakezdés