Csoportvezető

Émi építésügyi minőségellenőrző innovációs nonprofit korlátolt felelősségű társaság - Szentendre
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Pályázat- és támogatáskezeléssel összefüggő csoportvezetői feladatok ellátása;
Projektmenedzserek és pályázatértékelők által végzett feladatok nyomonkövetése, felülvizsgálata, szakmai és operatív irányítása;
Eljárásrendek felülvizsgálata, javaslattétel azok módosítására;
Nyilvántartások, kimutatások, projektekhez kapcsolódó különböző beszámolók készítése;
Projekt szakmai tervezésének készítése, és a végrehajtásának felügyelete;
Az iroda működésével kapcsolatos egyedi, komplex feladatok ellátása, az irodavezető és a senior projektvezetők munkájának támogatása;
levéltervezetek, illetve egyéb komplex írásos anyagok elkészítése;
munkatársakkal történő napi kapcsolattartás, kiscsoportok irányítása. heti 2 nap otthoni munkavégzés;
Korszerű laptop és mobiltelefon biztosítása;
Béren kívüli juttatás;
Barátságos légkör;
Stabil, hosszú távú munkahely;
Változatos feladatok;
Szakmai fejlődési lehetőség.Felsőfokú végzettség;
Pályázatkezelési tapasztalat;
Releváns, minimum 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
Legalább 2 év vezetői tapasztalat 5 főnél nagyobb csoport irányításában;
Gyors reakcióidő, alkalmazkodó képesség;
Önálló feladatellátás, ad-hoc feladatokra való alkalmasság;
Igényes, teljeskörű munkavégzésre való törekvés;
Stressztűrő képesség;
Hatékony munkaszervezés;
Szabálykövető hozzáállás;
Microsoft Office magabiztos ismerete, ezen belül gyakorlott Excel alapismeretek;
Jó kommunikációs képesség szóban és írásban;
Terhelhetőség.EPTK/EUPR elektronikus felület ismerete;
Államháztartási gyakorlat;
Gyakorlati HR ismeretek;
Azonnali munkakezdés.