Senior It Projektmenedzser

Melon hr technology kft. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Tapasztalt, összetartó csapat alapfizetésen felüli juttatásokkal, Budapesti irodába senior it projektmenedzser-t keres!
Feladatok
A Közút életét alapjaiban befolyásoló, több éves és szerteágazó szoftverfejlesztési projekt indulása előtt állunk. Legfőbb feladatod ennek a projektnek az IT oldali részét összefoglaló IT munkacsoport, és az ide tartozó feladatok koordinációja lesz.
A Te feladatod lesz az elfogadott specifikáció teljesítésének monitorozása, kapcsolattartás a szállítóval és a többi munkacsoporttal, a rendelkezésedre álló erőforrások menedzselése, a kockázatok felmérése, megértése és kezelése, az ütemtervek nyomon követése és betartatása, röviden minden, ami projektmenedzsment.
Mindemellett a társaság informatikai változásait kezelő kisebb csoport vezetése is hozzád tartozna, jelentős részben összefüggésben a fent említett projekttel.
Elvárások
Vezettél már 4-6 fős csapatot
Stratégiai és kreatív gondolkodás jellemez
Kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel, nyomás alatt is asszertív tudsz maradni
A kihívásokban a lehetőséget látod
Előnyök
Projektmenedzseri tapasztalataid szoftverfejlesztési területen szerezted
Nem áll messze tőled az IT infra világa sem
Rendelkezel valamilyen IT projekt menedzseri képesítéssel
Amit ajánlunk
Fiatalos, dinamikus csapat
Könnyen megközelíthető munkavégzési hely
Szakmai fejlődés biztosítása
Stabil vállalati háttér
Munkavégzés helye
Magyarország, 1024 Budapest, Fényes Elek utca 7-13