It Projektmenedzser Medior/Senior

Mvm informatika zrt. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Komplex IT projektek elsősorban fejlesztési és rendszerintegrációs teljes körű IT oldali projektmenedzsmentje
Költség-, feladat-, erőforrás- és ütemterv elkésztése, terv-tény alakulások követése, szükség esetén változáskezelés
A projektekben felmerülő kockázatok azonosítása, követése, kezelése
A projektekben részt vevő munkatársak, valamint a külső alvállalkozók által végzett tevékenységek összehangolása, felügyelete
Részvétel a projektek megvalósításban résztvevő külső szállítók, tanácsadók kiválasztásában, a projektben leszállított eredménytermékek átvétele, és elfogadtatása a szakmai felelősökkel és jóváhagyókkal
Teljes körű projektadminisztráció pl. projektalapító dokumentum, erőforrásterv, költségterv elkészítése, a projekt könyvtár és a jogosultságok kezelése, stb.
A szükséges beszerzési eljárások szakmai anyagának elkészítése, a beszerzési eljárás elindítása és nyomon követése
A projektekben érintett külső-belső stakeholderekkel való folyamatos kapcsolattartás, információáramlás biztosítása
Szükség esetén eszkalációk megtétele, vezetői döntéselőkészítő anyagok, rendszeres és ad-hoc jellegű beszámolók készítéseversenyképes bér
Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek tréningek, konferenciák
Széles körű béren kívüli juttatási csomag cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás
Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
Mobilitási támogatás
Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
Rugalmas munkaidő, távmunka lehetőség a próbaidő után
Vállalati szabadidős és szakmai rendezvényekMinimum 3-5 év tapasztalat IT projektmenedzsment területen nagyvállalati környezetben szerzett munkatapasztalat előny
Referencia projektek felsorolása, szerepkör, elvégzett feladatok megjelölésével
Felsőfokú végzettség gazdasági, műszaki végzettség előny
Vállalatirányítási rendszerek, folyamatok felhasználói szintű ismerete
B2 szintű angol nyelvismeret középszintű szakmai szövegek megértése, levelezés
Microsoft Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete, Microsoft Visio, Microsoft Project, projekt menedzsment eszköz ismerete
Gyors problémafelismerés és problémamegoldás
Ügyfélbarát kommunikáció
Proaktív, agilis hozzáállás
Magas stressztűrő képesség
Változásokhoz gyors alkalmazkodó képességPMP, IPMA, PRINCE2 minősítés
Microsoft Visio felhasználói szintű ismerete
Azure DevOps Boards és Test Plans felhasználói szintű ismerete
Project Server ismerete,
SharePoint ismerete,
HP SM ismerete,
Aalapvető infrastruktúra ismeretek hálózat, linux, windows.
Infrastruktúra jellegű projektek vezetésében szerzett tapasztalat,
BI jellegű projektek projektvezetésében szerzett tapasztalat,
Webes fejlesztési projektek vezetésében szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány