Projektmenedzser Mérnök

Sts business kft. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Naperőművek, nagyfeszültségű rendszerek, 132/22 KW-os alállomás létesítésének, kivitelezésének menedzseléseFeladatok priorizálása, projekt előrehaladásának nyomon követése, idő-, költség- és erőforrás terv készítése, megvalósításaEgyüttműködés partnereinkkel, tervezőkkel, kivitelező csapattal, áramszolgáltatókkal, vezetőséggelTárgyalások, egyeztetések előkészítése, lebonyolításaKb. hetente 2 alkalommal vidéki építkezés bejárásaÜgyfelekkel folytatott tárgyalások egyeztetések lebonyolításaPénzügyi teljesítés felügyeleteBeszerzési folyamatok menedzseléséhez való hozzájárulásA cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívásokFolyamatos tanulási, fejlődési lehetőségVersenyképes javadalmazásTeljesítmény alapú bónusz rendszerMunkaterületekre történő eljutás biztosításaDinamikus, fiatalos légkörVillamos-vagy energetikai mérnöki végzettség, vagy kivitelezés menedzsmentben szerzett tapasztalat + felsőfokú végzettségLegalább 1 év projektmenedzseri tapasztalatB2-es jogosítványKiváló kommunikációJó szervező képességÉrdekérvényesítő képességRendszerszemléletFelelősségteljes gondolkodásEgyüttműködési készség, csapatmunkára való törekvésTanulási képesség Irodai munkavégzés helye:
preferencia szerint győri vagy budapesti irodánkFelsőfokú szintű angol nyelvtudásIparági/ versenytársnál szerzett tapasztalat