Medior Projektmenedzser (Közmű) - Debrecen

Hays hungary kft. - Debrecen
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Az Ön új cégeMedior Projektmenedzsert keresünk közmű területre mérnöki szolgáltatásokkal foglalkozó partnercégünkhöz. A vállalatcsoport Magyarország egy vezető építőipari cége, portfóliójukban megtalálhatók irodaházak, szállodák, bevásárlóközpontok, infrastruktúra-fejlesztések, ipari létesítmények és energetikai beruházások egyaránt.
Az Ön új pozíciója
A projektben résztvevő generálkivitelezők helyszíni koordinációja és számonkérése
Műszaki tartalmak folyamatos ellenőrzése, javaslatok tétele nem megfelelőségek kezelésére, hibajavításokra
Kapcsolat tartása a megrendelővel, szakági kollégákkal, kivitelezőkkel
Kivitelezés közbeni műszaki változások szakmai- és költségkontrollja
Megbeszéléseken, szakági koordinációkon való részvétel, azok dokumentálása
Mire van szüksége a sikerhez?
Építész- vagy építőmérnöki felsőfokú végzettség
3-5 éves lebonyolítói, vagy kivitelezői munkakörben szerzett tapasztalat
Tapasztalat közmű projekteken
Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
B-kategóriás jogosítványt
Mire számíthat partnerünktől?
Versenyképes juttatási csomag (alapbér + cafeteria + év végi bónusz + egészségügyi előfizetés + tréningek támogatása + nyelvi kurzusok cégen belül)
Stabil vállalati háttér
Lehetőség az ország egyik legnagyobb jelenleg futó beruházásán
Előre lépési lehetőség
Mit kell tennie most?Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.