Junior Építész-/Építőmérnök Projektmenedzsment

Óbuda-újlak zrt. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Közreműködés nagyléptékű projektek projektmenedzseri, költségszakértői, előkészítő munkáibanrészvétel helyszíni műszaki ellenőrzési, kivitelezés alatti költségmenedzsment és projektmenedzsment feladatokbanhozzájárulás egyéb, a projektek során felmerült szakértői, mérnöki tanácsadói feladatokhozprofesszionális mérnöki környezetetkomplex, felelősségteljes munkátversenyképes jövedelmetegyéb béren kívüli juttatásokatcafetériátmagánegészségügyi szolgáltatást éves szűrővizsgálattalbónusztfejlődési lehetőségetszakmai, nyelvi és készségfejlesztő képzéseketbarátságos, támogató kollégákatvállalati rendezvényeket, csapatépítő programokatépítész- vagy építőmérnök felsőfokú végzettség1-3 éves releváns szakmai tapasztalattárgyalóképes angol nyelvtudásMS Office programok magabiztos használata Word, Excel, PowerPointB-kategóriás jogosítványbudapesti és egyéb vidéki projekt helyszíneken történő munkavégzés vállalásanémet nyelvtudásMS Project vagy Monday projektmenedzsment felület ismerete