Létszámmodellezési Vezető Tanácsadó

Mbh bank nyrt. - Budapest
új ajánlat (28/06/2024)

munkaköri leírás

A banki létszámmodellek kialakításában való részvétel Központi szakterületek és hálózati értékesítési csatornák létszámmodelljének módszertani kialakítása, üzemeltetése, sztenderdizálása A banki létszámmodellek alapján folyamatfejlesztési lehetőségek beazonosítása Saját adatelemzések alapján rendszeres elemzések elkészítése Hatékony együttműködés kialakítása az üzleti területekkel Széles körű sportolási támogatást nyújtunk Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk Home office lehetőséget biztosítunk Szupercsapatként működünk együtt Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz ESG-stratégiánk részesése lehetsz Generációs sokszínűségi stratégiánknak köszönhetően minden élethelyzetben támogatunk:
Start, Start+, Bébi+, MMM+, Aktív+, Nagyköveti program Felsőfokú gazdasági végzettség Megbízható, pontos munkavégzés Jó analizáló és szintetizáló képesség Önállóság és precizitás Kiváló elemzői készség és logikus gondolkodás Erős MS Office ismeret / Microsoft Excel és PowerPoint magas szintű felhasználói ismerete Munkavégzés helye:
Budapest, Infopark Power BI ismeret Középfokú angol nyelvtudás Banki üzleti folyamatok ismerete Banki tapasztalat hasonló területen