Technológus Mérnök

Randstad hungary kft. - Gyöngyöshalász
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Autóipari partnerünk az egyik legjelentősebb személygépjármű és teherautó gumiabroncs gyártója. A technológus mérnök széleskörű ismeretet szerez a gyártásban használt technológiával kapcsolatban, majd annak fejlesztésében vesz részt. Pályakezdő vagy junior kollégát keresünk, aki szeretne nagy értékű tudásra szert tenni karrierje kezdetén
Feladataid az alábbiak lesznek:
Részt veszel majd az új design kialakításban, új receptúrák bevezetésében, a folyamatok fejlesztésben, és a gyártás mérnöki oldalról való támogatásában
Hibaanalízis készítésében, gyökér-ok meghatározásban, akciótervek kidolgozásában dolgozol együtt csapatoddal
Folyamat-optimalizálással, költségcsökkentő javaslattételekkel és a kritikus területek analizálásával is foglalkozol
Hibajavító intézkedéseket vezetsz be a termelés napi életébe
Elvárások / Requirements
Az ideális jelölt:
Pályakezdő vagy 1-3 éves autóipari tapasztalattal rendelkezik
Gépész, mechatronikai, ipari, vegyész, polimer mérnök vagy műszaki menedzser végzettséggel rendelkezik vagy a tavaszi szemeszterben tervez diplomát szerezni
Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezik
Microsoft Excel program használatát ismeri
Tudásvággyal, proaktív attitűddel rendelkezik
Amit nyújtunk / Benefits
Amit partnerünk kínál:
Fejlődési lehetőség
Gumigyártás technológiájának teljes körű megismerése
Komplex - gyártáshoz kapcsolódó - tudás megszerzése
Lakhatási támogatás és áttelepülési támogatás
Bónuszok
Ingyenes meleg étkeztetés
Cafeteria
Bejárás támogatása