Junior Technológus Tervező

Olajterv tervező zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az OLAJTERV Tervező Zrt. a MOL Csoport tagjaként több mint 50 éves tapasztalatunkkal meghatározó szereplői vagyunk a hazai és a közép-kelet-európai olaj- és gáziparnak, vegyiparnak, valamint az energetika szektornak. Fő profilunk a tervezés és mérnöki szolgáltatások.
Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:
Junior technológus tervező (Process Engineer)
Feladatok:
Szénhidrogén ipari (finomítói, bányászati, logisztikai), petrolkémiai, vegyipari, valamint energetikai szektorokban belföldi és nemzetközi területen végzendő műszaki tervezés során:

· Szénhidrogén ipari, illetve vegyipari folyamatok számítása, modellezése, folyamatok építése
· Berendezések, készülékek méretezése, specifikálása,
· Csővezeték, távvezeték rendszerek hidraulikai számítása,
· Műszaki leírások, adatlapok készítése,
· Rajzos dokumentumok készítése (PFD, Blokk diagram, stb.),
· Tervezési feladatok műszaki koordinálása, irányítása.
Elvárások:
· Szakirányú műszaki egyetemi végzettség,
· Aktív angol nyelvtudás,
· Határozott fellépés, önállóság és terhelhetőség,
· Jó szervező- és problémamegoldó készség,
· Jó tárgyaló és kommunikációs készség, képesség,
· Eredményorientált szemlélet és gyakorlat,
· „B” kategóriájú jogosítvány,
· Erős felhasználói szintű MS Office (Word, Excel, PowerPoint) és AUTOCAD ismeretek.
Előny:
· Előnyt jelent gáz-és olajipari mérnöki / vegyészmérnöki végzettség
· Vegyipari, szénhidrogén ipari, hidraulikai szimulációs szoftverek ismerete (ASPEN, HYSYS, FLARESIM, HTRI, stb.),
· Szénhidrogén ipari, vegyipari tervezői, vagy üzemi gyakorlat,
· Gáz- és olajipari, vegyipari létesítmények tervezése és/vagy üzemeltetése során szerzett tapasztalat.
Pozíció területe:
· Junior technológiai tervező (process engineer).