Gyógyszerkészítmény-Fejlesztő Technológus

Egis gyógyszergyár zrt - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Új szilárd gyógyszerkészítmények, kísérleti tervek elkészítése, kísérletek elvégzése, kiértékelése. Valamint a forgalomban lévő készítmények piacon tartásával kapcsolatos technológiai feladatok elvégzése. Részvétel labor, középüzemi és nagyüzemi gyártásban, pl. új termék fejlesztésben, méretnövelésben és transzfer folyamatokban. Új téma esetén technológiai fejlesztési terv elkészítése, technológiai folyamatok megtervezése. Kapcsolattartás a fejlesztésben érdekelt társosztályokkal. Munkádhoz kapcsolódó szakirodalom folyamatos nyomon követése. A laborban a munkavégzés izolátorokban történik. A versenyképes fizetésen túl, széleskörű cafeteriát és 13. havi fizetést is biztosítunk munkavállalóink számára. Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezet biztosítunk a munkavégzéshez. Jó hangulatú, támogató és összetartó csapat vár rád. Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal, kedvezményesen. Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak. Csoportos élet-és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra. Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk munkavállalóink kisgyermekeinek napközbeni elhelyezését. Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet. Gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök gyógyszervegyész mérnöki végzettségLegalább 1-3 éves munkatapasztalat szilárd gyógyszerformák területén gyógyszeripari környezetbenLegalább 1 éves munkatapasztalat technológusi munkakörben fejlesztés vagy üzem gyógyszeripari területenÉrtékeljük, ha GMP területen munkatapasztalattal rendelkezelKözépfokú az angol nyelvtudás szóban és írásbanGyakorlatias gondolkodás, kreatív kutatói - fejlesztői szemlélet és csapatjátékos hozzáállásPhD tanulmányok folytatása vagy PhD fokozat megléte gyógyszerformákkal kapcsolatbanSzilárd gyógyszerformák területen szerzett munkatapasztalat