Technológus Tervezőmérnök

Szolterv kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Megvalósítás helyszínén, ipari környezetben felmérés és terepi egyeztetésműszaki koncepció kialakítása blokkséma, technológiai folyamatábra, hő- és anyagáramok számításatechnológiai részlettervezés folyamatoptimalizálás és érzékenységi vizsgálatok, egyedi berendezések és folyamatok technológiai méretezése, hidraulikai, hőtani és egyensúlyi számításoktechnológiai folyamat modell építés fő- és segéd-rendszeri folyamatok rendszerszintű vizsgálataműszerezett csőkapcsolási rajzok összeállításában, logikai működés kialakításában közreműködésrészvétel a technológiai folyamatok kockázat elemzésében és értékelésébentervezői művezetésben és változáskezelésben történő részvételrendkívül változatos és komplex szakmai feladatokatipari környezetet a mérnöki tudás és gyakorlat fejlesztéséreszéleskörű szakmai környezetet, team-munkátkorszerű mérnökeszközök alkalmazhatósága végett hatékony munkavégzéstversenyképes fizetést és egyéb juttatásokathosszú távú munkalehetőséget, stabil és kiegyensúlyozott munkakörnyezetinnovatív gondolkodást és támogató csapatszellemetElőnyök, Te vagy az ideális jelentkező:
Vegyipari gépészmérnök, vegyészmérnök, folyamatmérnök, vagy olaj- és gázmérnök végzettségmin 3 - 5 év tervezési tapasztalat technológus mérnöki, folyamatmérnöki vagy projectmérnöki területenalapvető technológiai számítások, ill. technológiai szimulációs-modellező szoftverek gyakorlati szintű ismereteolaj- és gázipari vagy petrolkémiai, vegyipari, feldolgozóipari valamely területen szerzett technológus – folyamat tervezői gyakorlatanalitikus gondolkodásmegoldás-orientált személetpontosság és precizitásönálló munkavégzésre és csapatmunkára való készség és képességAngol nyelvtudásB- kategóriás jogosítvány Munkavégzés helye és a munkakörnyezet:
Munkavégzés helyszínére Budapest-i 1024 Budapest, Lövőház utca 7-9, Szolnok-i 5000 Szolnok, Mária út 37., vagy Tiszaújváros-i 3580 Tiszaújváros, MPK Zrt. Iparterület mérnökirodáinkban van lehetőséga mérnöki feladatainkra jellemzően heti/havi gyakoriságú ipari-helyszínű bejárásra is szükség és lehetőség vanmunkakörnyezetet és irodáink modern és inspiráló felszereltségűeka mérnökirodáinkat a KKV szektorra jellemző családias légkör jellemzia csapatszellemet és kooperációt rendszeres céges rendezvényekkel erősítjük