Technológus Mérnök

Hoya zrt. - Szabolcs-Szatmár-Bereg
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A termelési folyamatok támogatása, a termékek előállításához szükséges műszaki, technológiai feltételek biztosítása, fejlesztéseProjektekben való aktív részvételTermelés működtetéséhez szükséges technológiai kísérletek lefolytatásaTechnológiai dokumentációkkarbantartása, javaslatok kidolgozása a gyártási folyamatok korszerűsítéséreAz új termékekre vonatkozóan az idő és anyag-felhasználási normák, valamint a technológiai utasítások elkészítéseMultinacionális, biztos jövővel rendelkező vállalati környezetHosszú távú munkalehetőségFolyamatos szakmai fejlődést biztosító munkahelyNemzetközi kapcsolati rendszerMotivált csapat, pozitív munkahelyi légkörTeljesítményt honoráló versenyképes bérezési rendszerSzéles körű kiegészítő juttatásokFelsőfokú végzettség, elsősorban villamos-, gépész-, vegyész-, vagy mechatronikai mérnök, illetve matematikusKommunikációs szintű angol nyelvismeret, írásban és szóbanMS Office programok felhasználói szintű ismereteCsapatban való jó együttműködési készségJó koordinációs készség, gyakorlatiasságGyors problémamegoldó képességPozitív hozzáállás, az újdonságok gyors befogadásaKaizen / Lean szemléletmód alapos ismerete és gyakorlati alkalmazása1 - 3 év multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat