Szerviztechnikus

Evrofin kft. - Budapest
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

- a munkáltató országszerte meglévő és jövőbeli ügyfeleinél professzionális szintű rendszeres és eseti szervizbeavatkozások, garanciális és garancián túli javítások megszervezése, elvégzése- a munkáltató portfóliójába tartozó berendezések, mint például borítékoló gépek, bérmentesítő gépek, levélbontó gépek, címnyomtatók és egyéb, a portfólióba tartozó berendezések telepítése, beüzemelése, a felhasználók műszaki támogatása, oktatása, a berendezések szervizelése karbantartás, javítás/hibaelhárítás, és az ezekhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése- kommunikáció az ügyfelekkel, műszaki problémák megoldása, együttműködés a munkáltató értékesítési, műszaki és adminisztratív részlegeivel- önálló munkavégzés- felelősség az elvégzett munka minőségéért- legalább középfokú végzettség – érettségivel- magyar anyanyelv- szerviztechnikus munkakörben szerzett tapasztalat- előnyt jelent az irodatechnika, nyomdatechnikaterületén szerzett szerviz tapasztalat, illetve az IT eszközök üzemeltetésében, telepítésében való jártasság- B kategóriás jogosítvány- jó kommunikációs készség- új dolgok/technológiák megtanulására való nyitottság, probléma megoldó képesség, rugalmasság- ügyfélközpontú gondolkodás- irodatechnikai, nyomdatechnikai területen szerzett szerviz tapasztalat- IT eszközök üzemeltetésében, telepítésében való jártasság