Szerviztechnikus

Unix autó kft. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

A több mint 30 éves Unix Autó az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata Magyarországon. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Eredményes működésünk elismeréseként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” címet, 11-szeres Magyar és 12-szeres Superbrands díjas vállalat vagyunk, és büszkék vagyunk arra, hogy a 100 legtöbb embert foglalkoztató vállalat között szerepelhetünk felelős munkaadóként .
Az UNIX Autó hosszú évtizedek alatt bizonyította, hogy stabilan és eredményesen működik, munkavállalóinak biztos anyagi hátteret nyújt. Jelentkezz és csatlakozz hozzánk Te is!
SZERVIZTECHNIKUS
(Budapest XIII. kerület)
Feladataid lesznek:
Autószerelő műhelyekben alkalmazott garázsberendezések telepítése, betanítása;
Ezen berendezések helyszíni vagy saját műhelyben történő javítása, karbantartása, kalibrálása;
Garanciaidőn túli javítások esetén tételes, írásos árajánlatok elkészítése, alkatrészek rendelése, javítás elvégzése;
Jármű diagnosztikaiberendezések bemutatása, szoftverek telepítése, aktiválása;
Kapcsolattartás a Vevőkkel, szaktanácsadás;
Folyamatos kapcsolattartás a területen dolgozó kollégákkal és a társosztályokkal;
Elvégzett feladatokprecíz dokumentálása, ez előírt munkafolyamatok betartása, belső vállalatirányítási rendszerekben történő nyilvántartása;
A beszállítók műszaki szakembereivel való kapcsolattartás.
A pozíció betöltésére előnyt jelent:
Alapfokú számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel;
Szakmai angol nyelvismerettel rendelkezel.
Csatlakozz hozzánk, ha:
B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel;
Műszaki (lehetőleg gépésztechnikusi vagy mérnöki) végzettséged van;
F-Gáz vizsgával rendelkezel;
Hasonló munkakörbenszerzett minimum 3 éves tapasztalatod van;
Önálló precíz munkavégzés, jó problémamegoldó és kommunikációs készséggel rendelkezel;
Az ország egész területén történő munkavégzést elfogadod;
Precíz megbízható, leellenőrizhető a munkád.
Amit kínálunk:
Versenyképes stabil jövedelem;
Változatos munkakört, komplex feladatokat;
Hosszú távú perspektívát egy sikeres, piacvezető nagyvállalatnál;
Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzést;
Átfogó betanulási rendszert, támogató csapatot.