Szerviztechnikus (Külföldi Munkavégzés)

Easyhiring services kft. - Nyírbátori Járás
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Szerviztechnikus (külföldi munkavégzés)
Egyedi gépgyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk mechanikus vagy villamos karbantartásban jártas technikust. A munkavégzés helye külföldi országokban van, a cég partnereinél. A megbízónk az utazás összes velejáró költségét állja, beleértve a szállást, utazást, étkezést és közlekedést. Emellett napi költőpénzt is szolgáltatnak. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:

A partnerünk által gyártott egyedi gépek, külföldön, csapatban történő telepítése
Esetleges hibák elhárítása
Elvárások:

Angolul kommunikációs szinten beszélsz
Műszaki beállítottságod van elektromos vagy mechanikus területen szerezted végzettséged
Nyitott vagy a külföldi utazásokra a világ minden pontjára
B kategóriás jogosítvány
Van tapasztalatod erősáramú berendezések szerelésében vagy mechanikus karbantartás területén
Ismered a műszaki dokumentációkat (AutoCAD, EPLAN)
PLC programozási ismeretek
Targonca vezetői engedéllyel
Amit kínálnak:

A partner által szervezett költségtérített utazások
Hotelekben történő elszállásolás saját szobával
Előre lépési lehetőség osztályon belül
Kiemelkedő, nyugati alapbér és bónusz rendszer
Munkavégzés helye
Nyírbátor