Szerviztechnikus

Viapan „dologidő” kft. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Ipari
Légtechnikai megoldások terén tevékenykedő partnerünk
Részére keresünk
Tapasztalattal és szakértelemmel rendelkező Szerviztechnikus pozícióra munkatársat, aki magabiztosan
És önállóan tudja végezni ahőszivattyúk, VRF rendszerek, folyadékhűtőés fan-coilok karbantartását, hibafeltárását és hibajavítását.
Milyen feladatokra számíthatsz munkád során?
Karbantartás:
Hőszivattyúk
És VRF rendszerek rendszeres karbantartása és optimalizálása. Folyadékhűtők és
Fan-coilok karbantartási munkálatainak végzése.
Hibafeltárás
És Javítás:
Önálló hibafeltárás és gyors, hatékony hibajavítás. Hűtő,
Klíma és hőszivattyú
Berendezések problémáinak azonosítása és elhárítása.
Terepi munkavégzés:
Hibás terepi eszközök azonosítása, kizárása és cseréje a zavartalan működés érdekében.
Amennyiben az alábbiakkal rendelkezel, akkor biztos a siker:
Hűtő- klíma- és hőszivattyú berendezés szerelői végzettség.
Tapasztalat hőszivattyúk,
VRF rendszerek, folyadékhűtők és fan-coilok területén.
Legalább 1-2 év gyakorlat hasonló munkakörben.
Képességönállómunkavégzésre és hatékony problémamegoldásra.
B kategóriás jogosítvány.
Elkötelezettség a minőségi munkavégzés iránt.
Amit a partnerünk kínál a munkádért cserébe:
Kiemelkedő bérezést
Stabil, családias és minőségi munkakörnyezetet
Céges gépjárművet
Szabad hétvégéket
Negyedéves prémiumot
Munkavégzés helye:
Országos, újpesti központtal
Munkaidő:
Hétfőtől - Péntekig