Szerviztechnikus

Hidra kft. - Budapest
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

Keressük leendő kollégánkat szerviztechnikus hidraulika szerelő, gépszerelő munkakörbe, azonnali kezdéssel.Főbb feladatok:
Hidraulikus munkahengerek szerelése, felújításahidraulikusgépek helyszíni szerelésehidraulikus tápegységek gyártásaáltalános gépészeti szerelésekipari gépek és berendezések gyártásaMunkavégzés elsősorban budapesti telephelyünkön történik, de országos lefedettséggel végezzük szerviz tevékenységünket, így gyakori a külső helyszínen végzett munka.Cég által biztosított munkaruhákKulturált munkakörnyezet, összetartó és jó hangulatú csapatHidraulika tanulmányok biztosítása, továbbképzés támogatásaFix bérezés, teljesítmény alapú havi prémium, év végi jutalomJogtisztán bejelentett bérB kategóriás jogosítványönálló munkavégzéshatékony probléma megoldásszakmunkás bizonyítványtechnikusi/szerelői tapasztalat