Plc Szerviztechnikus

Trenkwalder - Maklár
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Autóipari gyártó szektorban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk PLC szerviztechnikus kollégákat.
PLC szerviztechnikus
Feladatok

  • Termelésben fellépő géphibák feltárása, javítása, dokumentálása, kiküszöbölése
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • Rendszeresen előforduló hibák analizálása, javaslat megelőző intézkedésre
  • Javaslat és részvétel gép- és folyamatfejlesztésben, folyamatmérnökök támogatása

Elvárások

  • Irányítástechnikai-, ipari elektronikai- vagy elektrotechnikai műszerész végzettség
  • PLC vezérlésekben való jártasság/ismeret
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek
  • Többműszakos munkarend vállalása (3+3)
  • Angol vagy német alapszintű nyelvismeret előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Teljesítmény és minőség prémium
  • Műszakpótlékok
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Folyamatos műszakrend (3 nap pihenővel)