Felszolgáló

Kempinski hotel budapest zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Vendégek fogadása, rendelések felvételeKimagasló színvonalú étel- és italszervíz nyújtásaUdvarias, professzionális és hatékony szervíz biztosításaMagabiztos tudás az étterem étel-és italkínálatárólHazai és nemzetközi fejlődési lehetőségHosszú távú munkalehetőség,bejelentett, teljes munkaidős állásTeljesítmény arányos extra juttatások szervízdíjCafeteria 3 hónap után;
Szép kártya, sport- és kultúra belépő, pénztári tagdíj hozzájárulás, stb.13. havi bónuszKedvezménya szálloda kiszolgálóegységeiben és partnereknélKedvezményes fogászati ellátásVáltozatos személyzeti juttatások:
dolgozói programok és elismerésekIngyenes étkezési lehetőségÖtcsillagos munkahelyi környezetMunkaruha biztosítása és tisztíttatásaFiatal, lendületes csapatDolgozói kedvezményes szálláslehetőség a világ bármely Kempinski és Global Hotel Alliance szállodájában, valamint további dolgozói kedvezmények belföldi partner szállodáknálLegalább 2éves releváns tapasztalatétterembenMagabiztosangol nyelvtudásMagasfokú étel-, ital- és borismeretVendégorientáltságBarátságos, nyitott és kedves személyiségJó szervező- és önálló problémamegoldó készségPontosság, teherbírásCsapatjátékos hozzáállásKimagasló kommunikációs készségKifinomult, szorgalmas és proaktív hozzáállásNyitott, barátságos és rugalmas személyiség5 csillagos szállodában szerzett tapasztalatEgyéb idegen nyelv ismerete

Jelentkezzen most a következőre:
Felszolgáló