Felszolgáló

Duna szálloda zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Új felszolgáló munkatársainkat keressük különböző F&
B outletbe,Vendégek fogadása, tájékoztatása, kiszolgálásaRendelés felvétele,Ételek, italok ajánlása, és felszolgálása,Számlázás, kassza használata.Az alábbi részlegekre keresünk felszolgálókat:
DNB, Room Service, Liz &
Chain, RestaurantFolyamatos hosszú távú munkalehetőség,BKK bérlet,Stabil, nemzetközi háttér,Térítésmentes személyzeti étkezés,Kiváló tömegközlekedés,Előrelépési lehetőség,Kiváló munkakörülmények,Céges rendezvények Családi nap, Dolgozói hét stb,Cafeteria juttatás SZÉP Kártya,Munkavállalói edzőterem használat,Cégcsoporton belüli kedvezmények.Szakirányú végzettség, pályakezdőket is örömmel várunk csapatunkban,Vendégcentrikus szemlélet,Precíz munkavégzés,Megbízhatóság, önállóság, rugalmasság,Határozott kommunikációs készség,Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,Kollégákkal való hatékony együttműködés,Felhasználói szintű számítógép-ismeret.Több nyelv ismerete,Szállodában szerzett tapasztalat.

Jelentkezzen most a következőre:
Felszolgáló