Felszolgáló

Degenfeld bt. - Tarcal
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Felszolgálóként részt veszel a vendégek magas szintű kiszolgálásában.Az étteremben és a teraszon folyamatosan gondoskodsz a vendégek kényelméről és elégedettségéről.Naprakész információkkal rendelkezel az étlapról és az ételek elkészítéséről, valamint a borokról, hogy segíts a vendégeknek a legjobb választásban.Biztosítod, hogy a vendégek élménye egyedi és emlékezetes legyen.Hosszútávú, biztos hátterű munkalehetőség biztosítunk;
Megbecsülve és tisztelveérzed magad a munkahelyen;
Versenyképes és ösztönzőjuttatási rendszert biztosítunk:
alapbér + SZÉP-kártya + szervízdíj + pótlékok.Stabil munkarend:
heti 3-4 munkanap 12 órás munkavégzés;
Festői környezetben, fiatalos, lendületes csapatban dolgozhatsz;
Folyamatosan támogatunk,elismerünk és segítünk a fejlődésben, hogy tökéletesen végezhesd a munkád;
Nálunk minden a bor körül forog, ezért fontosnak tartjuk, hogy kollégáinkat rendszeresen képezzük és oktassuk a birtokon készült borainkról.Cégünkben nagy hangsúlyt kap az egyén tisztelete, ami nem csak a vendégek, hanem a kollégák irányába is megmutatkozik. Fontos számunkra az etikus magatartás, és az hogy az új kolléga be tudjon illeszkedni a cég családias hangulatába. Továbbá fontos számunkra a vendéggel való folyamatos kommunikáció és személyes jelenlét, azonban arra is oda figyelünk, hogy ne legyünk tolakodóak. Az étlap tekintetében igyekszünk kitörni a mindennapi szokásokból és olyan ételeket tálaljunk, ami rejt némi sejtelmességet és kíváncsiságot a vendég részéről. Ezért felszolgálóink napra kész információkkal rendelkeznek az ételek készítéséről és a hozzá párosuló borokról.Elvárások:
Azonosulás a cég minőségre törekvő küldetésével.Etikus magatartás és tiszteletteljes hozzáállás mind a vendégek, mind a kollégák iránt.Kiváló kommunikációs készség és személyes jelenlét.Rugalmasság és képesség a csapatban való együttműködésre.Érdeklődés az ételek és borok iránt, valamint hajlandóság folyamatosan tanulni és fejlődni.Ápolt megjelenés.Kommunikációképes angol nyelvtudás;
Borok ismerete

Jelentkezzen most a következőre:
Felszolgáló